CAMPUS RECRUITMENT

Data: 19.02.2018

Zapraszamy studentów i absolwentów 13 i 14 marca 2018 na największe wydarzenie organizowane przez Biuro Karier  - CAMPUS RECRUITMENT! Honorowy patronat nad wydarzeniem objął JM Rektor Politechniki Wrocławskiej prof. dr hab. inż. Cezary Madryas.

To dwudniowe wydarzenie podzielone jest na dwie części. Pierwszego dnia spotkasz tylko firmy z branży IT, natomiast drugiego z pozostałych branż inżynierskich.

Wszystkie firmy obecne na targach będą rekrutować!

Przed Targami odbędzie się Tydzień Szkoleń ze specjalistami Biura Karier Politechniki Wrocławskiej.

Po targach zarezerwowanych jest 12 dni dla pracodawców na przeprowadzanie szybkich rekrutacji na terenie Uczelni.

Wstęp na Campus Recruitment jak i udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

Start o 9:00 w budynku C-13.