GALA PRACODAWCÓW i Sesja Networkingowa z pracodawcami!

Data: 18.05.2017

Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej  zaprasza 23 maja 2017 na GALĘ PRACODAWCÓW .

W trakcie GALI PRACODAWCÓW wręczymy wyróżnienia pracodawcom, których wybrali w tym roku studenci Politechniki Wrocławskiej!!

GALI  towarzyszy Sesja Networkingowa z pracodawcami!

Udział zapowiedziało ponad  50 pracodawców!

Zapraszamy do D-20 w godz. 11.00 – 15.00.

Więcej informacji: https://biurokarier.pwr.edu.pl/news/119/gala-moj-idealny-pracodawca