II Turniej Tenisowy WPPT

Data: 13.05.2017

ZGŁOSZENIA
mailowo - bezpośrednio u profesor H.Podbielskiej.

Serdecznie zapraszam na II Turniej Tenisowy WPPT, który odbędzie się w sobotę 27 maja 2017 na Kortach przy Stadionie Olimpijskim.

Początek Turnieju godzina 9.30. Proszę o wcześniejsze przybycie, żeby punktualnie rozpocząć gry.

Poprzedni turniej (w październiku 2016) był niezwykle sympatyczną imprezą, co trochę widać na załączonym obrazku:

Format zapewnia wszystkim dobrą zabawę, a także pozwala wyłonić kilka osób, które naprawdę potrafią grać. Zarówno po to, aby rozstrzygnąć turniej, jak i po to, aby wybrać dwie pary i na koniec rozegrać wielki finał „studenci przeciwko pracownikom” na poziomie sportowym satysfakcjonującym publiczność (rozżaloną faktem, że sama nie gra).

W programie gry tenisowe: pary deblowe lub mieszane, posiłek regeneracyjny, kawa, herbata i dobra pogoda.

Zgłoszenia proszę przysyłać bezpośrednio do Pani Prof. Haliny Podbielskiej halina.podbielska@pwr.edu.pl  z podaniem poziomu zaawansowania (zaawansowany, średnio-zaawansowany, początkujący).

Serdecznie zapraszam i gorąco namawiam do udziału w turnieju (27 maja).

Pozdrawiam!
Arek Wójs (Dziekan)