Jubileusz 50-lecia WPPT i Zjazd Absolwentów

Data: 17.10.2017

Obchody jubileuszowe 50 – lecia WPPT odbędą się  30 czerwca 2018 r. / sobota/

Wstępny program obchodów jubileuszu:

godz. 1100 – 1300 , Aula /A-1, gmachu główny PWr./

Uroczyste otwarcie posiedzenia Rady Wydziału Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej z udziałem uczestników Zjazdu i zaproszonych gości.

godz. 1300 – 1800 , Hol Główny PWr, Klub Profesorski, Klub Emerytów i odnowione Patio,

Spotkanie towarzyskie z cateringiem.

godz. 1800 – 2400 , Rejs statkiem po Odrze (z cateringiem), dla chętnych.

Z okazji 50-lecia WPPT i Zjazdu Absolwentów zostanie opracowane wydawnictwo  zawierające między innymi krótkie historie WPPT,  Instytutów oraz Katedr Wydziału - ilustrowane zdjęciami; wybrane wspomnienia pracowników i  absolwentów; kompletne listy: absolwentów, wypromowanych doktorów na Wydziale i w instytutach; uzyskanych habilitacji i tytułów profesorskich; kadrę naukowo–dydaktyczną i administrację Wydziału oraz zmieniającą się przez lata strukturę organizacyjną Wydziału. Serdecznie zapraszamy do przysyłania ciekawych materiałów z tamtych lat, na adres:

50-lecie.wppt@pwr.edu.pl

Szczegółowe informacje zamieszczane będą, w miarę postępu prac organizacyjnych, na Stronie Internetowej Wydziału ( http://wppt.pwr.edu.pl/50-lecie-wppt )

Serdecznie zapraszamy do udziału w obchodach jubileuszowych wszystkich absolwentów WPPT, SPPT, pracowników i sympatyków Wydziału.

Komitet Organizacyjny:

Prof. Ryszard Poprawski – przewodniczący,

Prof. Henryk Kasprzak – zastępca przewodniczącego,

Prof. Arkadiusz Wójs,

Dr hab. Ewa Rysiakiewicz Pasek,

Prof. Marian Hotloś – redaktor Ksiegi Jubileuszowej,

Prof. Włodzimierz Salejda – redaktor Księgi Jubileuszowej,

Dr inż. Stefan Giżewski – redaktor Księgi Jubileuszowej,

Doc dr. Hanka Karkowska,

Mgr Monika Macińska,

Mgr inż. Urszula Wesołowska,

Mgr inż. Katarzyna Holweg-Zawiasa,

Inż. Marcin Głuszak – strona internetowa.