Studia z przyszłością

Data: 04.05.2017

logo_png.png

Miło nam poinformować dwa kierunki naszego Wydziału  - Inżynieria Biomedyczna oraz Inżynieria Kwantowa otrzymały certyfikat ,,Studia z przyszłością".

To wyróżnienie jest przyznawane przez grono ekspertów Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego ma na celu promowanie  najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych kierunków studiów na polskich uczelniach.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z Gali wręczenia certyfikatów „Studia z Przyszłością” , która odbyła się 13 kwietnia na Uniwersytecie Warszawskim  (Pałac Tyszkiewiczów).  Na uroczystości nasz Wydział reprezentował Dziekan prof. Arkadiusz Wójs i  prof. Halina Podbielska - kierownik Katedry Inżynierii Biomedycznej.