Zjazd Fizyków Polskich

Data: 06.07.2017

Komitet Organizacyjny 44. Zjazdu Fizyków Polskich zaprasza studentów i doktorantów WPPT do wolontariatu. Potrzebujemy Waszej pomocy przy organizacji tej największej krajowej konferencji fizycznej, która odbędzie się w dniach 10-15 września na Politechnice Wrocławskiej. Wolontariusze będą nieodpłatnie pełnoprawnymi uczestnikami Zjazdu, z możliwością zaprezentowania plakatu, udziału w sesjach wykładowych (trzech noblistów i najwięksi polscy fizycy), bankiecie, koncercie w NFM i wycieczkach. Zapewniamy materiały konferencyjne, koszulki, wyżywienie, a dla potrzebujących - noclegi. Zachęcam do zapoznania się z programem Zjazdu na www.44zfp.pwr.edu.pl.

Chętnych proszę o zgłoszenia na tomasz.wozniak@pwr.edu.pl (z podaniem telefonu kontaktowego i terminu dyspozycyjności) i rejestrację na stronie Zjazdu (abstrakty można wysłać do 14ego lipca). Zachęcajcie znajomych!