Logowanie

 

Wydział Podstawowych Problemów Techniki

Dziekanat

Dziekanat

­Wybrzeże Wyspiańskiego 27 ­
50-370 Wrocław
budynek A-1, pok. 207

tel. 71 320 25 23
fax. 71 320 34 09
dziekan.wppt@pwr.edu.pl
GODZINY PRZYJĘĆ:

poniedziałek 11.00-15.00
wtorek 11.00-15.00
środa 11.00-15.00
czwartek 11.00-15.00
piątek 10.00-14.00
Kierownik dziekanatu
­mgr Monika Macińska
Moni­ka.Macinska@pwr.edu.pl
Budynek A-1, pok. 208
tel. 71 320 40 81

Przyjęcia interesantów:
poniedziałek – piątek
godz. 11.00-15.00
Prodziekan ds. Studenckich
Dr inż. Tomasz Grysiński
Tomasz.Grysinski@pwr.edu.pl
Budynek A-1, pok. 207
tel. 71 320 25 23
dyżury:
Poniedziałek 13.00-15.00
Środa 13.00-15.00

Zawieszone na czas wakacji w terminie:
od 24.07.2017  do 31.08.2017
od 18.09.2017 do 22.09.2017

­­Pracownicy dziekanatu
mgr inż. Urszula Wesołowska
(Referat ds. dydaktyki studiów)
pok. 207, tel. 71 320 42 43
Urszula.Wesolowska@pwr.edu.pl
mgr in­ż. Katarzyna Górowska
(Referat ds. toku studiów )
I stopień kształcenia
1 rok - wszystkie kierunki studiów
3 rok - kierunki: Inżynieria Biomedyczna, Informatyka
pok. 207, tel. 71 320 25 23
Katarzyna.Gorowska@pwr.edu.pl
mgr inż. Małgorzata Osóbka
(Referat ds. toku studiów)
I stopień kształcenia
2 rok - wszystkie kierunki studiów
3 rok - kierunki: Fizyka Techniczna, Optyka
pok. 207, tel. 71 320 43 57
Malgorzata.Osobka@pwr.edu.pl ­
mgr inż. Sylwia Kubiak (Giel)
(Referat ds. toku studiów)
I stopień kształcenia
3 rok - kierunki: Fizyka
4 rok - wszystkie kierunki studiów
II stopień kształcenia
wszystkie lata i kierunki studiów
pok. 207, tel. 71 320 25 23
Sylwia.Kubiak@pwr.edu.pl

ZASTĘPUJĄ
Katarzyna Górowska
Małgorzata Osóbka
mgr Małgorzata Szandrocha
(Referat ds. studiów doktoranckich)
specjalista ds. POLONU
pok. 207, tel. 71 320 44 80
Malgorzata.Szandrocha@pwr.edu.pl
Zespół ds. Obsługi Procesu Dydaktycznego
Maciej Muszyński
(specjalista ds. obsługi dydaktyki katedr: K3, K4, K5, K6)
pok. 19, bud. A-1, tel. 71 320 20 02
Maciej.Muszynski@pwr.edu.pl
mgr inż. Bogumił Głód
(specjalista ds. obsługi dydaktyki katedr: K2, K7)
pok. 304, bud. D-1, tel. 71 320 45 12
Bogumil.Glod@pwr.edu.pl

Politechnika Wrocławska © 2017