Stypendium z funduszu własnego PWr

Data: 21.04.2021

Miło nam poinformować, że następujący doktoranci WPPT zostali wyróżnieni stypendium z funduszu własnego PWr:

• Paweł Holewa (promotor: prof. Marcin Syperek),
  • Piotr Kapuściński (promotor: prof. Leszek Bryja),
  • Paulina Peksa (promotor: prof. Adam Sieradzki).

Dodatkowo stypendium otrzymała Anna Lesiak (doktorantka W3), którą realizuję pracę pod opieką prof. Artura Podhorodeckiego z naszego Wydziału.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów podczas realizacji kolejnych etapów badań naukowych.

Stypendium naukowe z własnego funduszu na stypendia Politechniki Wrocławskiej, może zostać przyznane doktorantowi odbywającemu kształcenie w Szkole Doktorskiej, który wzorowo wypełnia postanowienia Regulaminu Szkoły Doktorskiej Politechniki Wrocławskiej oraz wyróżnił się aktywnością i twórczymi osiągnięciami badawczymi lub artystycznymi bezpośrednio związanymi z przygotowaniem rozprawy doktorskiej. Podstawą przyznania stypendium są osiągnięcia naukowe bezpośrednio związanych z przygotowaniem rozprawy doktorskiej i uzyskane w okresie dwóch ostatnich semestrów poprzedzających wniosek stypendialny albo osiągnięcia naukowe uzyskane w ostatnim semestrze poprzedzającym wniosek stypendialny, jeżeli doktorant otrzymał stypendium w semestrze letnim poprzedniego roku akademickiego.