XXII Krajowa Konferencja Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej

Data: 10.05.2021

W imieniu Komitetu organizacyjnego XXII Krajowej Konferencji Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej zapraszam do uczestnictwa w tej konferencji w dniach 19-21 maja 2021r.

Uroczyste otwarcie konferencji odbędzie się 19 maja 2021 roku o godzinie 9:00.

Podczas konferencji planowana jest jubileuszowa sesja specjalna związana z 45-leciem istnienia Instytutu Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Macieja Nałęcza PAN w dniu 20 maja 2021r. o godz. 13:30.

Na stronie internetowej konferencji https://pcbbe.ibib.waw.pl/ dostępny jest ramowy program.

W ramach konferencji przeprowadzona zostanie sesja profesorska, podczas której zaprezentowanych zostanie 30 polskich grup badawczych zajmujących się inżynierią biomedyczną, w tym również z naszego Wydziału. Sesja popularnonaukowa pt. „Dlaczego Polska nie produkuje respiratorów?” dotyczyć będzie potencjału polskich producentów aparatury medycznej

Udział w konferencji jest bezpłatny, konieczna jest rejestracja na stronie internetowej. Konferencja odbędzie się w trybie zdalnym.

Formuła konferencji pozwoli na uczestnictwo wszystkim zainteresowanym inżynierią biomedyczną, w szczególności studentom IB. Namawiam do skorzystania z takiej okazji i udziału w wydarzeniu.

Prof. Halina Podbielska