Biegamy na PePecie w 50-lecie

biegamy-banner-fb.png

SZANOWNI PAŃSTWO,

W bieżącym roku mija 50 lat od utworzenia  Wydziału Podstawowych Problemów Techniki, Politechniki Wrocławskiej, w związku z tym mam zaszczyt zaprosić Państwa na obchody Jubileuszu 50 – lecia, które odbędą się dnia 30 czerwca 2018 roku (sobota).

W przeddzień obchodów Jubileuszu tj. 29 czerwca br. (piątek), godzina 18.00, organizowany jest integracyjny bieg okolicznościowy „Biegamy na PePecie w 50-lecie”

Bieg będzie miał dwa dystanse: 5 i 10 km.
Start i meta: ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 27 (przed Gmachem Głównym PWr).
Regulamin biegu oraz zapisy na bieg poprzez link: http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4064

Serdecznie zapraszamy do udziału i kibicowania w biegu, tym samym promując nasz Wydział: pracowników, doktorantów, absolwentów, studentów i sympatyków naszego Wydziału oraz wszystkich promujących zdrowy i sportowy tryb życia.

Regulamin biegu

mapa-biegu-700.png