Zgłaszanie tematów prac dyplomowych

Szanowni Promotorzy i Dyplomanci,

Przypominamy, że zgodnie z par. 35 ust. 9 Regulaminu Studiów: „ Student lub prowadzący kurs "praca dyplomowa" może wystąpić do dziekana z wnioskiem o uściślenie lub korektę tematu realizowanej pracy dyplomowej, a także o zmianę opiekuna, w początkowym okresie jej realizacji." Prosimy promotorów i dyplomantów o przeanalizowanie możliwości realizacji zadeklarowanego tematu pracy w obecnych warunkach. W szczególności trudności mogą wystąpić przy realizacji prac eksperymentalnych, wymagających korzystania z zaawansowanej aparatury, dostępnej tylko w laboratoriach Uczelni. W takich przypadkach prosimy rozważyć możliwość wprowadzenia korekty w temacie i ukierunkowanie na większy udział zadań projektowych, obliczeniowych lub przeglądowych. Zmiany tematu można dokonać zgodnie z „procedurą uściślenia lub korekty tematu pracy dyplomowej”, która opublikowana jest na stronie WPPT w dziale: „Zgłaszanie tematów prac dyplomowych”

Studenci 3-go roku studiów I-go stopnia i studenci 1-go roku studiów II-go stopnia.

Prosimy o składanie deklaracji przystąpienia do realizacji pracy dyplomowej w dziekanacie Wydziału PPT do 3.06.2024. Tematy prac dyplomowych na rok akademicki 2024/2025 zostaną ogłoszone pod adresem:

PROCEDURA ZGŁASZANIA, ZATWIERDZANIA I WYBORU PRAC DYPLOMOWYCH _pdf-32.png
APD – INSTRUKCJA STUDENTA _pdf-32.png
APD – INSTRUKCJA NAUCZYCIELA _pdf-32.png
Wzór podania : Deklaracja przystąpienia do realizacji pracy dyplomowej magisterskiej /inżynierskiej _doc-32.png
Wzór podania : Realizacja pracy dyplomowej pod opieką specjalisty spoza Uczelni _doc-32.png
Procedura uściślenia lub korekty tematu pracy dyplomowej _pdf-32.png
Wzór podania : Uściślenie/korekta* tematu pracy dyplomowej _doc-32.png