14 Sesja Linuksowa

Data: 04.05.2017

Zapraszamy do udziału w 14 edycji Sesji Linuksowej !

Sesja Linuksowa to największa w Polsce konferencja poświęcona rozwiązaniom Open Source oraz najnowszym trendom w systemach z rodziny GNU/Linux. Organizowana przez Akademickie Stowarzyszenie Informatyczne działające przy Politechnice Wrocławskiej.

Tegoroczna, 14 edycja wydarzenia, odbędzie się w dniach 6-7 maja w budynku Strefy Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej.

Celem konferencji jest promowanie idei wolnego oprogramowania. Wiemy, że Open Source jest coraz bardziej popularny zarówno w rozwiązaniach komercyjnych, jak i domowych. Dlatego na konferencji poruszamy zagadnienia z różnych dziedzin, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników. Udział w konferencji jest darmowy.

Sesja jest wyjątkową okazją do poszerzenia swojej wiedzy, a także nawiązania wartościowych znajomości. Co roku na konferencji spotykają się pasjonaci informatyki z całej Polski.