Aktywacja URCANCARD na ELS

Data: 11.10.2019

Informujemy, że w dniach od 16.09.2019 do 15.11.2019 uruchomione są trzy nowe Biura Obsługi Studenta URBANCARD

Aby korzystać z Elektronicznej Legitymacji Studenckiej jako nośnika elektronicznych biletów okresowych wrocławskiej komunikacji miejskiej, należy aktywować ją w systemie URBANCARD.

W Biurach Obsługi Studenta można załatwić wszystkie formalności związane z aktywacją funkcji URBANCARD na Elektronicznej Legitymacji Studenckiej (ELS). W tym celu należy wypełnić  i złożyć w jednym z Biur Obsługi wniosek o aktywację ELS

Biura Obsługi Studenta są zlokalizowane:

Przy ul. Bujwida 25 (łącznik pomiędzy akademikami KREDKA i OŁÓWEK)Przy Placu Grunwaldzkim 24 (budynek Melioracji C2 na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego)Przy Placu Grunwaldzkim 11 Budynek  D-21 (BIBLIOTECH na ternie Politechniki Wrocławskiej, wejście A)

Biura są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00

Dodatkowo aktywacji ELS będzie można dokonać również w BOK URBANCARD przy: ul. Racławickiej 2-4 (skrzyżowanie ul. Hallera i ul. Powstańców Śląskich), ul. Ładnej 1c (300m za Pasażem Grunwaldzkim), przy ul. Grabiszyńskiej 9 oraz w Biurze przy ul. Prusa 75-79.

Strona informacji: