Dni Wrocławskiej Fizyki dla studentów

Data: 15.05.2023

Szanowni Studenci,

zwracamy się do Państwa jako młodych adeptów fizyki z zaproszeniem na I Dzień Wrocławskiej Fizyki, nowe przedsięwzięcie popularyzujące nauki fizyczne, organizowane przez Oddział Wrocławski Polskiego Towarzystwa Fizycznego, we współpracy z wrocławskimi uczelniami wyższymi i instytutami badawczymi. Jest ono szansą na zapoznanie się z działalnością naukową związaną z fizyka i naukami pokrewnymi, prowadzoną we Wrocławiu, a także na nawiązanie bezpośrednich kontaktów ze środowiskiem fizycznym.
Pierwsza edycja imprezy odbędzie się w sobotę 3 czerwca 2023 r., w godzinach 10.30-15.00, w Sali im. Jana Rzewuskiego przy pl. M. Borna 9. Dokładny program przesyłamy w załączeniu. Osoby zainteresowane proszę o wysłanie zgłoszenia na adres ptf@pwr.edu.pl.

Pozdrawiam serdecznie,

Wojciech Rudno-Rudziński