dr hab. inż. Krzysztof Ryczko, prof. uczelni w składzie Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Data: 05.12.2023

Minister edukacji i nauki ogłosił skład Polskiej Komisji Akredytacyjnej (PKA) na kadencję 2024-2027. W gronie 101 powołanych osób znalazł się nasz prodziekan prof. Krzysztof Ryczko. Nowa kadencja rozpocznie się 1 stycznia 2024.

Serdecznie gratulujemy!

Wiecej informacji: Nowy skład Polskiej Komisji Akredytacyjnej. W nim cztery osoby z PWr

Zdjęcie prof. Krzysztofa Ryczki

Dr hab. inż. Krzysztof Ryczko, prof. uczelni (Wydział Podstawowych Problemów Techniki)

Pracuje w Katedrze Fizyki Doświadczalnej na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki. Na W11 pełni funkcję prodziekana ds. dydaktyki.