Dzień dobry Biznes

Data: 10.05.2018

Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) oraz Politechnika Wrocławska zapraszają na konferencję dla studentów i absolwentów "Dzień dobry Biznes".

Spotkanie odbędzie sie 17 maja 2018 r., w godz. 12:00-15.30, w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej (bud. D-20, ul. Janiszewskiego 8, Wrocław), w sali 10.

Podczas konferencji:

spotkamy się z przedsiębiorcą, który opowie o tym jak stawiał pierwsze kroki w biznesie;porozmawiamy o tym jak założyć własną firmę i jakie możliwości dają projekty "Inwestycje Innowacje Energetyka" oraz "Wsparcie w starcie";przeprowadzimy bezpłatne warsztaty na dwa ciekawe tematy: "Od pasji do biznesu - jak stworzyć model biznesowy firmy" (sala nr 113) oraz "Skuteczny networking w biznesie i personal branding" (sala nr 114).

Konferencje uroczyście otworzą: dr inż. Jacek Lamperski - Prorektor ds. studenckich oraz Pan Przemysław Cieszynski - Członek Zarzadu BGK.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Aby zarejestrować się należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów, którzy prowadza firmę lub planują założyć działalność gospodarczą.

Na uczestników czekają certyfikaty.Program konferencji