Dzień Otwarty na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki

Data: 29.02.2024

baner_do_2024_800x596__pl_v1.jpg

Przed Tobą decyzja dotycząca wyboru studiów? Czy zastanawiasz się, czy nauki podstawowe są dla Ciebie odpowiednie? Zapraszamy na Dzień Otwarty Wydziału Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej. W piątek, 5 kwietnia, będziemy dostępni, aby rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości dotyczące rekrutacji, wyboru kierunku czy organizacji nauki.

Podczas wydarzenia będzie okazja do zwiedzenia laboratoriów i sal wykładowych naszego Wydziału, skonsultowania się w kwestii wyboru odpowiedniego kierunku studiów oraz uzyskania szczegółowych informacji dotyczących procesu rekrutacji.

Zapoznaj się z harmonogramem wydarzenia i zaplanuj swoją obecność tego dnia.