II Ogólnopolska Studencka Fizyczno-Optyczna Konferencja FOKA 2017

Data: 16.10.2017

Dnia 20 października 2017 odbędą się otwarte wykłady inauguracyjne w ramach II Ogólnopolskiej Studenckiej Fizyczno-Optycznej Konferencji FOKA 2017. Pierwszy z nich, zatytułowany ,,Reliefowe siatki powierzchniowe: eksperyment, scenariusze fizyczne i fotoindukowana (anomalna) dynamika funkcjonalizowanych łańcuchów polimerowych” wygłosi prof. Antoni C. Mituś. Drugi referat, pt.: ,, Kondensacja oddziałujących fotonów, przedstawi dr inż. Maciej Pieczarka.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Godzina: 13:15-15:45.

Miejsce: sala 214, budynek C-18 (SKS).

plakat_foka.jpg