III Turniej Tenisowy WPPT

Data: 31.05.2018

W niedzielę 25 maja na Kortach Olimpijskich odbył się III Turniej Tenisowy WPPT.
Zwycięzcami Turnieju zostali:

1. Maciej Duda (doktorant, inżynieria biomedyczna) – 10.5 pkt
2. Wojciech Macyna (Katedra Informatyki) – 10.0 pkt
3. Piotr Dobryszycki (Wydział Chemiczny) – 9.5 pkt

W klasyfikacji kobiet zwyciężyła:

4. Anna Pozlewicz (studentka, inżynieria biomedyczna) – 9.0 pkt

W finałowym pojedynku par mieszanych reprezentujących studentów oraz kadrę po zaciętej walce rozstrzygniętej dopiero w tiebreaku tym razem triumfowali studenci:

Anna Pozlewicz (studentka, inżynieria biomedyczna), Joao Ferraz (student, informatyka)
vs.
Patrycja Gruszczyńska (Zespół Finansowy), Wojciech Macyna (Katedra Informatyki)

6:7, 6:3, 10:4

Pełna klasyfikacja i zdjęcia wkrótce znajdą się w zakładce O Wydziale / Wydziałowy Turniej Tenisowy.

Turniej (doskonale!) zorganizował Samorząd Studencki WPPT: głównym organizatorem był Ernest Sadowski, a autorem zdjęć – Jan Czajkowski.

703a0691__2k_v2_micro.jpg