INFORMACJA DLA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH NA STUDIA II – STOPNIA, 1 ROKU

Data: 12.02.2019

INFORMACJA DOTYCZĄCA ORGANIZACJI I PRZEBIEGU
1 semestru, studiów II stopnia, w roku akademickim 2018/2019

Proszę obowiązkowo wziąć udział w:

1. Immatrykulacji studentów, która odbędzie się 18 lutego 2019 /poniedziałek /
    o godzinie 10.00 , w sali 322, bud. A-1.
  2. Spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 18 lutego 2019 /poniedziałek/ po immatrykulacji.
    o godzinie 11.00 , w sali 322, bud. A-1.

Bardzo ważny jest udział Państwa w tym spotkaniu, ponieważ podpiszecie dokumenty m.in. akt ślubowania - potwierdzający nabycie prawa studenta.

To pozwoli nadać Państwu - PRAWO DO ZAPISÓW KOMPUTEROWYCH a następnie system wygeneruje termin zapisów, które odbędą się:

Zapisy komputerowe wydziałowe 18.02. 2019, od godz.15.00 do godz. 24.00
    Zapisy komputerowe ogólnouczelniane 20.02 – 21.02.2019.

3. Obowiązkowym szkoleniu BHP metodą e-learningu w terminie:  25.02 – 20.03.2019.

Rok akademicki rozpoczyna się 25 lutego 2019 / poniedziałek /.

Wszyscy kandydaci przyjęci spoza Politechniki Wrocławskiej, zobowiązani są do wniesienia opłaty za elektroniczną legitymację studencką w wysokości 17 zł. na konto Politechniki Wrocławskiej /wygenerowane w systemie Edukacja.CL/, dowód wpłaty za elektroniczną legitymację studencką /ELS/ należy przynieść na zebranie organizacyjne 18 lutego 2019 /poniedziałek/. ELS zostanie zamówiona w Dziale Personalizacji tylko po okazaniu dowodu wpłaty.

Uwaga !
Absolwenci I stopnia PWr. – nie wnoszą opłat za elektroniczną legitymację studencką - zachowują prawo do posługiwania się legitymacją ELS z I-go stopnia studiów PWr.

INFORMACJA DOTYCZĄCA POMOCY MATERIALNEJ
dla studentów I roku studiów II stopnia

Student I roku studiów II stopnia może ubiegać się o następujące świadczenia pomocy materialnej:

• stypendium socjalne lub stypendium socjalne z dodatkiem mieszkaniowym,
  • stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych,
  • stypendium Rektora za wysoką średnią ocen / wysokie osiągnięcia naukowo – artystyczne / wysokie wyniki sportowe,
  • zapomogę.

Wszystkie niezbędne informacje dostępne są na stronie www.prs.pwr.edu.pl w zakładce: stypendia.