Komisja ds. Finansowania Działalności Studenckiej

Data: 20.04.2017

Na posiedzeniu będą rozpatrywane wnioski kategorii K oraz będą opiniowane wnioski o dofinansowanie w ramach budżetu preinkubacyjnego. Wnioski można składać do dnia 05.05.2017 do godziny 14:00 w Dziekanacie WPPT (dokumentacje przyjmuje pani Katarzyna Holweg-Zawiasa).

W dniu 25.04.2017 o godzinie 9:15 w 504b/A1 odbędzie się spotkanie szkoleniowe dotyczące zasad przygotowania wniosków o dofinansowanie. Na szkoleniu zostaną przedstawione warunki finansowania, wydziałowe kryteria oceny wniosków, zalecenia dotyczące opracowania budżetu projektu, będzie także omówiony przykładowy wniosek. Odbycie szkolenia wydziałowego jest obowiązkowe dla wnioskodawców (wystarczy jednorazowe uczestnictwo).