Konferencja PANIC 2024

Data: 21.03.2024

ulotka_panic2024_mini.jpg

Konferencja PANIC 2024 jest międzynarodowym wydarzeniem poświęconym szeroko rozumianej tematyce nanofotoniki, nanotechnologii i biotechnologii oraz powiązanym zagadnieniom z zakresu inżynierii materiałowej i optyki nieliniowej.

PhoBiA Annual Nanophotonics International Conference (PANIC) to interdyscyplinarne, anglojęzyczne wydarzenie organizowane na Politechnice Wrocławskiej niezmiennie od 14 lat. Wydarzenie skierowane jest do studentów i doktorantów z całego świata, którzy zajmują się badaniami związanymi z chemią, fizyką i biologią. Tematyka konferencji obejmuje nanofotonikę, nanotechnologię, biotechnologię oraz uzupełniona jest o zagadnienia z inżynierii materiałowej i optyki nieliniowej.

Podczas konferencji doktoranci i młodzi naukowcy z polskich i zagranicznych uczelni będą mieli okazję zaprezentować wyniki swoich badań. Uczestnicy będą mieli także okazję wziąć udział w wykładach prowadzonych przez światowej klasy profesorów.

Konferencji PANIC 2024 towarzyszyć będzie sympozjum dla studentów pod nazwą PhoBiA Student Photonics Symposium (PS)2. Podczas tego wydarzenia studenci będą mieli okazję zaprezentować wyniki swoich badań w formie plakatów naukowych. Podobne wydarzenia towarzyszące miały miejsce podczas poprzednich edycji konferencji PANIC.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 15-16 maja 2024. Rejestracja pozostanie otwarta do dnia 19 kwietnia 2024.

Więcej informacji: https://panic.pwr.edu.pl/