KOnkurs KOnstrukcji Studenckich KOKOS

Data: 18.11.2022

Zapraszamy na pierwsze listopadowe i bezpłatne warsztaty organizowane przez KOnkurs KOnstrukcji Studenckich KOKOS, przy współpracy z Sekcją Szkoleniową Samorządu Studenckiego Politechniki Wrocławskiej - 4S.

Pierwsze wydarzenie odbędzie się w dniu 19.11 w sali konferencyjnej budynku T3 na Politechnice Wrocławskiej w godzinach 8-12! 4S pokaże w jaki sposób organizować pracę i jak dotrzymywać terminów.
Ponadto, podczas tego szkolenia:

• Poznasz metody, które pozwolą Ci na osiąganie lepszych efektów w Twojej pracy;
  • Przedstawimy Ci narzędzia, które pomogą Ci w zarządzaniu swoim czasem;
  • Dowiesz się, dlaczego nie warto ustalać wyłącznie długich deadlinów;
  • Nauczysz się, jak osiągnąć stan skupienia i dać pochłonąć się pracy;
  • Odkryjesz, co to są rozpraszacze i jak z nimi walczyć;
  • Zdasz sobie sprawę z tego, ile czasu możesz “uratować” ze swojego życia;
  • Sprawdzisz się w ćwiczeniach praktycznych z zakresu omawianych narzędzi;
  • Zrozumiesz, jak wiele zależy od Ciebie w procesie zarządzania sobą w czasie;
  • Dowiesz się jaką rolę odgrywają priorytety.

Natomiast w dniu 20.11 w Strefie Kultury Studenckiej w godzinach 10-16 odbędzie się bezpłatne szkolenie z "Zarządzania projektami". Na spotkaniu zdobędziesz wiedzę niezbędną do koordynowania projektem, a także szansę wykorzystania jej w praktyce podczas pracy z innymi uczestnikami.
Podczas tego szkolenia:

• Dowiesz się jak odnieść sukces w swoim projekcie;
  • Poznasz metody pozwalające wyznaczać cele dla siebie i swojej organizacji;
  • Nauczysz się uwalniać potencjał tkwiący w Tobie i Twoim zespole;
  • Poznasz metody planowania, zarządzania i monitorowania projektu;
  • Spędzisz aktywnie czas budując zespół i pracując z nim;
  • Utrwalisz wiedzę wykonując przygotowane przez Nas ćwiczenia – przecież to nie wykład;
  • Nabędziesz umiejętność panowania nad projektem.

Zachęcamy zainteresowanych do zgłoszenia swojej obecności we formularzu. Link do formularza z zapisami: