Miejskie stypendia dla naszych studentów

Data: 10.12.2019

Wrocławskie Centrum Akademickie ogłosiło listę laureatów Studenckiego Programu Stypendialnego dla laureatów ogólnopolskich olimpiad i konkursów. Stypendia w wysokości 1000 zł miesięcznie otrzymały 23 osoby z Politechniki Wrocławskiej.

studenci_pwr.jpgO stypendium mogli ubiegać się studenci I roku studiów jednolitych magisterskich oraz I stopnia studiujący na uczelniach publicznych i niepublicznych w systemie studiów stacjonarnych, którzy są laureatami ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych oraz konkursów uprawniających do przyjęcia na studia bez postępowania kwalifikacyjnego.

W tegorocznej edycji nagrodzono w sumie 44 osoby, w tym 5 studentów i studentka z Wydziału Podstawowych Problemów Techniki . Stypendia w wysokości tysiąca złotych wypłacane przez dziewięć miesięcy. Laureatami konkursu z WPPT zostali:

• Szymon Brzeziński (Wydział Podstawowych Problemów Techniki);
  • Dawid Kordys (Wydział Podstawowych Problemów Techniki);
  • Kornel Kwiatecki (Wydział Podstawowych Problemów Techniki);
  • Sebastian Melańczuk (Wydział Podstawowych Problemów Techniki);
  • Witold Przybył (Wydział Podstawowych Problemów Techniki);
  • Hanna Stempniewicz (Wydział Podstawowych Problemów Techniki);

Pełną listę laureatów można znaleźć na stronie Wrocławskiego Centrum Akademickiego.
 Źródło : PWr