PePeT Open 2019

Data: 25.04.2019

Maj zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim IV już edycja Wydziałowego Turnieju Tenisowego  „PePeT Open 2019”!

Wszyscy sympatycy tenisa ziemnego, zarówno Ci zaawansowani jak i początkujący - nie czekajcie! Rakiety w dłoń i bierzcie się za treningi, bo już 26 maja na Kortach Olimpijskich będziecie mogli pokazać na co Was stać!

Impreza z dreszczykiem emocji, nutką rywalizacją, a przede wszystkim gwarancją świetnej zabawy! Udział w turnieju jest darmowy, a dla uczestników przewidywany jest posiłek. Każdy będzie miał okazję zdobyć specjalne upominki, a zwycięzców czekają statuetki i wspaniałe nagrody.

Data: 26 maja (niedziela) 2019 roku

Godziny: 9:00  18:00

Miejsce: Korty Olimpijskie „Olimpijski Club”, aleja Ignacego Jana Paderewskiego 35

Koszt: 0 PLN (zapewniamy piłki, obiad, przekąski, owoce i napoje)