Posiedzenie Wydziałowej Komisji ds. Finansowania Działalności Studenckiej

Data: 19.05.2017

Na posiedzeniu będą rozpatrywane wnioski kategorii K oraz będą opiniowane wnioski o dofinansowanie w ramach budżetu preinkubacyjnego. Wnioski można składać do dnia 02.06.2017 do godziny 14:00 w Dziekanacie WPPT (dokumentacje przyjmuje pani Katarzyna Holweg-Zawiasa).

Przypominamy, że wnioskodawcy są zobowiązani do wcześniejszego odbycia szkolenia wydziałowego dotyczącego zasad przygotowania wniosków o dofinansowanie. Wnioskodawcy nie mający odbytego szkolenia, proszeni są o kontakt z panią Moniką Wrzałek (monika.wrzalek@samorzad.pwr.edu.pl) celem ustalenia terminu spotkania szkoleniowego.