Prestiżowe stypendium dla naszego Doktoranta!

Data: 30.04.2020

Miło nam poinformować, że  Daniel Wiczew ze Szkoły Doktorskiej PWr otrzymał prestiżowe stypendium Eiffel Excellence. Daniel Wiczew jest doktorantem prof. Sebastiana Kraszewskiego z Katedry Inżynierii Biomedycznej na WPPT. Tematyka badawcza Laureata obejmuje głównie konstrukcje leków za pomocą narzędzi numerycznych.

Samo stypendium jest przyznawane przez Francuskie Ministerstwo Europy i Spraw Zagranicznych (MEAE - Ministere de l’Europe et de Affaires Étrangeres) najlepszym studentom z zagranicy przy bardzo dużej, międzynarodowej konkurencji. Dzięki grantowi Pan Wiczew trafi na Université de Lorraine.

Więcej informacji na temat naszego Doktoranta.