Quant Scholarship Program

Data: 23.10.2019

Współpraca w obszarze matematyczno-informatycznym pomiędzy Politechniką Wrocławską a Credit Suisse Polska zaowocowała programem stypendialnym Quant Scholarship Program.Jest on dedykowany dla grupy studentów o profilach matematyczno-informatycznych zainteresowanych aplikacją swoich kompetencji w świecie bankowości inwestycyjnej Credit Suisse. Celem programu jest pokazanie studentom, jak zaawansowana matematyka oraz najnowsze technologie informatyczne kształtują świat finansowy oraz w jaki sposób teoretyczna wiedza zdobywana podczas studiów na Politechnice Wrocławskiej może być aplikowana do rozwiązywania rzeczywistych problemów finansowych.

Więcej informacji na stronie Biura Karier