Rekrutacja do Strategicznego Koła Naukowego PWR Racing Team.

Data: 13.03.2018

Rekrutacja do Strategicznego Koła Naukowego PWR Racing Team.
Czy zawsze marzyłeś o stworzeniu samochodu wyścigowego? Formuła 1, WEC, Formuła E, WRC - na dźwięk tych słów Twoje serce bije szybciej? Marzysz o pracy w największych i najbardziej znanych zespołach świata? Przed Tobą już dzisiaj, na wyciągnięcie ręki, otwiera się możliwość, aby spełnić marzenia.
PWR Racing Team to zespół Formuły Student z Politechniki Wrocławskie, którego początki sięgają 2009r. Studenci połączeni wspólnym celem stworzyli zespół, który obecnie należy do światowej czołówki Formuły Student.
Po bardzo owocnym sezonie, aspirując coraz wyżej, poszukujemy kolejnych osób, których marzeniem jest poznawać, budować, uczyć się i zwyciężać. Być może właśnie Ty będziesz częścią zespołu, dowiesz się więcej, zdobędziesz cenne doświadczenie, poznasz realia pracy w zespole wyścigowym, a także tory wyścigowe na całym świecie.
PWR Racing Team to projekt niezwykle interdyscyplinarny. Różnorodność zagadnień pozwala na swobodny wybór drogi rozwoju. Poszukujemy mechaników, inżynierów, managerów, marketingowców, grafików, fotografów, ale przede wszystkim osób zmotywowanych do pracy.
Spotkanie dla kandydatów odbędzie się już 19 marca o godzinie 19 w sali 1.30 w budynku C-13 Opisy stanowisk do których poszukujemy nowych osób znajdują się pod tym adresem: http://bit.ly/2FIGTd6 Nie zapomnij o dołączeniu do wydarzenia na Facebooku, gdzie znajdziesz wiele przydatnych informacji. https://www.facebook.comievents/151971885486505/
Nie czekaj, dołącz do zespołu!