Rekrutacja na studia magisterskie na WPPT

Data: 21.12.2023

kampania_pwr_2023_slajder_wydzialowy_510x320.jpg

Rozpoczął się zimowy nabór na studia magisterskie na PWr. W naszej ofercie Wydziału Podstawowych Problemów Techniki jest 5 kierunków, w tym 1 w języku angielskim.
Limity miejsc na kierunki są następujące:

• Big Data Analytics 20,
  • Fizyka Techniczna 30,
  • Inżynieria Biomedyczna 40,
  • Inżynieria Kwantowa 30,
  • Optyka 50.

W sumie przygotowaliśmy 170 miejsc na studiach stacjonarnych. Szczegóły na temat wymagań rekrutacyjnych oraz opisy wszystkich dostępnych kierunków można znaleźć na stronie Działu Rekrutacji.

Na zarejestrowanie się w systemie i wniesienie opłaty rekrutacyjnej, kandydaci i kandydatki mają czas do 9 lutego 2024 r. Listy przyjętych ogłosimy 13 lutego.

Masz jakieś pytania? Zapraszamy na spotkanie

O tym, czego uczymy na naszych kierunkach i specjalnościach, jakie są perspektywy pracy dla absolwentów oraz szczegółach naboru tradycyjnie opowiemy podczas spotkań online, które planujemy na 30 i 31 stycznia 2024 r. Będzie też okazja do zadawania pytań w kwestiach związanych z nauką na PWr.

Wszystkie spotkania będą transmitowane na żywo na profilu Politechniki Wrocławskiej na YouTube. Nagrania będą tam dostępne także później, a ich program ogłosimy wkrótce.