Spotkanie z konsulem USA

Data: 21.11.2017

Drodzy studenci z Wrocławia!
Jesteście ciekawi, jak można studiować w USA albo wyjechać na program Work&Travel i spędzić wakacje za oceanem? Samorząd Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego wraz z CCUSA Poland zaprasza serdecznie wszystkich studentów na spotkanie z konsulem USA U.S. Consulate General in Kraków, które odbędzie się 28 listopada.
Konsul opowie o możliwościach wyjazdów do USA dla studentów, omówi rodzaje wiz, typy programów, wymagania stawiane przed kandydatami, a także opowie o atrakcjach, jakie czekają w Stanach Zjednoczonych. Na końcu będzie można zadawać pytania I nawiązać dyskusję na wybrany przez Was temat.

Co roku setki studentów wyjeżdża na programy typu Work and Travel, aby przeżyć niezapomnianą przygodę i zdobyć cenne doświadczenie.
Na spotkaniu przedstawicielka CCUSA i uczestniczka programu opowie wam, dlaczego warto aktywnie spędzić wakacje w Stanach, jakie możliwości dają programy CCUSA – Work i Camp w Stanach Zjednoczonych lub Kanadzie. Chętnie udzielą zainteresowanym wskazówek, w jaki sposób podróżować, żeby był to niesamowity wyjazd na studencką kieszeń. :)
Serdecznie zapraszamy każdego, kto chce być kimś więcej niż tylko turystą i pragnie poznać trochę dalekiego, a tak naprawdę łatwo osiągalnego świata!

Spotkanie odbędzie się 28 listopada (wtorek) o godz. 13.00 w sali 418A na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii UWr.

CCUSA Area Representative - Wrocław
Urszula Fijalkowska