Start rekrutacji na staże dla Inżynierii Biomedycznej z W 11

Data: 25.02.2020

Informujemy, że 20 lutego wystartowała rekrutacja do II edycji programu stażowego ZPR PWr.

Rekrutacja skierowana jest tylko i wyłącznie do studentów i studentek studiów stacjonarnych, I stopnia (2 i 3 rok) oraz II stopnia (4 rok), z kierunku Inżynieria Biomedyczna.

I etap rekrutacji na staże, wstępna rekrutacja on-line, trwa do 6 marca.

Pod tym linkiem znajduje się ogłoszenie rekrutacyjne, ze wszystkim niezbędnymi szczegółami do aplikacji o staż:

Dwumiesięczne staże (120 godzin miesięcznie) można odbywać w firmach z udostępnionej „Bazy pracodawców” lub zgłaszając własne propozycje miejsc stażowych. Stypendium stażowe wynosi 18 zł 50 gr za 1 godzinę.

Serdecznie zapraszamy!