Stowarzyszenie Absolwentów PWr organizacją pożytku publicznego (OPP)

Data: 06.03.2023

Stowarzyszenie Absolwentów PWr organizacją pożytku publicznego (OPP)

Od tego roku można przekazać 1,5% swojego podatku na rzecz Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Wrocławskiej. Aby to zrobić wystarczy uzupełnić odpowiedni wniosek zawarty w zeznaniu podatkowym, wpisując nr KRS 0000173606.

Przekazując 1,5% podatku na cele statutowe Stowarzyszenia wspierasz m.in.:

• program stypendialny dla studentów i absolwentów z niepełnosprawnościami, którzy mimo problemów zdrowotnych, podejmują naukę na Politechnice Wrocławskiej lub pracę zawodową,
  • organizację zjazdów absolwenckich i wycieczek naukowych,
  • tradycję przyznawania Odznak Wyróżnionego Absolwenta PWr i spotkań Wyróżnionych Absolwentów ze studentami,
  • finansowanie konkursów grantowych przeznaczonych dla studentów i absolwentów Politechniki Wrocławskiej.