Studiuj na WPPT - rekrutacja zimowa 2023

Data: 18.01.2023

baner_do_tekstu_w-11_rekrut_iist_2023_v2.jpg

W tegorocznej rekrutacji na chętnych czeka 3 700 miejsc na studiach stacjonarnych i 350 na studiach niestacjonarnych. Na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki czeka łącznie 170 miejsc na pięciu kierunkach: Fizyka Techniczna, Optyka, Inżynieria Biomedyczna, Inżynieria Kwantowa, Big Data Analytics.

Szczegóły na temat wymagań rekrutacyjnych oraz opisy wszystkich dostępnych kierunków można znaleźć na stronie Działu Rekrutacji

Na zarejestrowanie się w systemie i wniesienie opłaty rekrutacyjnej, kandydaci mają czas do 9 lutego 2023 r. Listy przyjętych ogłosimy 14 lutego.