Uczestnictwo w zajęciach

Data: 09.03.2020

W związku z kolejnymi niepokojącymi doniesieniami dotyczącymi rozprzestrzeniania się koronawirusa na świecie i w Polsce, a także szanując indywidualne obawy studentów o swoje zdrowie, informuję że osoby szczególnie obawiające się bezpośrednich kontaktów oraz przebywania w większych skupiskach ludzi nie powinny wahać się przy podjęciu decyzji o nieuczestniczeniu w najbliższym czasie w zajęciach organizowanych na naszym Wydziale. W takich sytuacjach proszę o poinformowanie prowadzącego o swojej zaplanowanej nieobecności (e-mailem, z kopią do prodziekana ds. studenckich) i wnioskowanie o usprawiedliwienie tej nieobecności, mając jednak na uwadze ustalone zasady i warunki zaliczenia kursów.

Proszę nie traktować tej informacji jako ogłoszenia alarmowego, a wyłącznie jako troskę o komfort studiowania na naszej Uczelni w tak niecodziennej sytuacji.

Arkadiusz Wójs

Dziekan WPPT