Unite! Student Festival Lisbona 2023 - nabór studentów do programu

Data: 14.03.2023

unitestudent_festival_1.jpeg

W ramach sojuszu Unite! organizowany jest pierwszy Student Festival, w którym weźmie udział 20-osobowa reprezentacja studentów naszej Uczelni.

Gospodarzem festiwalu, zaplanowanym od czwartku 29 czerwca do soboty 1 lipca, jest Uniwersytet Lizboński. Formuła wydarzenia łączy w sobie zabawę, międzykulturowość, współpracę i sprzyja budowaniu społeczności. Organizatorzy zadbali o różne aktywności w programie, takie jak beverage sightseeing czy ognisko na kampusie, a także liczne debaty i warsztaty pozwalające na nawiązanie kontaktów ze studentami z całej Europy.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 marca. Udział w festiwalu jest bezpłatny, uczelnia pokrywa koszty podróży (transport, zakwaterowanie i zajęcia).

Szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć na stronie: Unite! Student Festival Lisbona 2023. Wyjedź do Portugalii i reprezentuj PWr — 29 czerwca w Lizbonie pierwszy Unite! Student Festival – wydarzenie z udziałem studentów z dziewięciu uczelni partnerskich należących do sojuszu Unite!. Ty także możesz dołączyć do reprezentacji PWr. — Komunikaty i ogłoszenia — Politechnika Wrocławska

unite-student-fest-programa_1.pdf [ .pdf 299.16 KB ]

14-03-2023