Uroczysta inauguracja roku akademickiego na WPPT

Data: 10.10.2022

czwartek, 13 października, o 9:15 w Auli PWr odbędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego na WPPT. Po raz pierwszy od wybuchu pandemii mamy możliwość spotkać się bez obostrzeń, a ostatnie miesiące dostarczyły nam powodów do świętowania.

W czasie uroczystości studenci wręczą swoje nagrody dla najlepszych dydaktyków za dwa ostatnie lata.

W załączeniu zaproszenie z programem uroczystości.

Aby umożliwić Państwu udział w uroczystości, ogłoszę godziny dziekańskie od 9 do 11 dla wszystkich kierunków na WPPT.

Serdecznie zapraszam!

On thursday, 13 October, at 9:15 in the Aula of our University, we will celebrate the inauguration of the new academic year at our faculty. For the first time since the outbreak of the pandemic, we have the opportunity to meet without restrictions and the last months have provided us with good reasons to celebrate.

During the ceremony, students will hand out their awards for the best educators for the last two years.

Attached you will find the invitation with the programme of the celebration.

To allow everyone to participate in the ceremony, I will announce the dean's hours (suspension of classes) from 9 to 11 for all the students of WPPT.

I cordially invite you to take part in the celebration!

PROGRAM UROCZYSTOŚCI

Wystąpienie inauguracyjne Dziekana Wydziału prof. Pawła Machnikowskiego

Wystąpienie  Przewodniczącej Samorządu Studenckiego WPPTWeroniki Bizoń.

Przyjęcie w poczet studentów i doktorantów - immatrykulacja

Wykład inauguracyjny wygłosi: prof. Michał Nikodem

pt.: „Z fizyką wśród zwierząt”.