V Gala Pracodawców

Data: 10.10.2018

Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej zaprasza na V Galę Pracodawców, która odbędzie się 18 października 2018 r. w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej. Wydarzenie jest finałem cyklicznego badania „Mój Idealny Pracodawca”, uhonorowaniem przedsiębiorstw szczególnie cenionych przez studentów Politechniki Wrocławskiej, u których chcieliby podjąć pierwszą pracę bezpośrednio po studiach.
W trakcie uroczystości najbardziej popularni pracodawcy, wyróżnieni przez studentów, otrzymają z rąk Prorektora ds. Studenckich Politechniki Wrocławskiej statuetkę „IDEAŁ” oraz dyplomy. Dla studentów uczestniczących w Gali przewidziane są cenne nagrody!

Wydarzeniu będzie towarzyszyć sesja networkingowa, podczas której studenci i absolwenci będą mieli okazję do rozmowy przy kawie na temat kariery zawodowej oraz prowadzonych rekrutacjach ze specjalistami HR i menadżerami z ponad 40 firm.
Program:
Centrum Kongresowe, bud. D-20 ul. Janiszewskiego 8

• godz. 11.00-11.45 GALA PRACODAWCÓW (sala 10D) - ogłoszenie wyników, wręczenie wyróżnień, losowanie nagród dla studentów
  • godz. 12.00-15.00 SESJA NETWORKINGOWA Z PRACODAWCAMI