VI Plenerowa Konferencja Studencka NANOIN

Data: 26.04.2017

Koło Naukowe NANOIN działające przy Wydziale Podstawowych Problemów Techniki, pracuje nieprzerwanie od 2009 roku. Jego głównym celem jest poznawanie współczesnych technologii otrzymywania materiałów w skali nanometrowej, poszerzanie wiedzy na temat metod ich badania oraz popularyzacja szeroko pojętej nanoinżynierii wśród studentów i młodzieży. Od sześciu lat organizowana jest Plenerowa Konferencje Studencka NANOIN zrzeszająca młodych Fizyków Technicznych studiujących na Politechnice Wrocławskiej.
Wyjazd ma na celu poszerzenia wiedzy z zakresu nanoinżynierii i nanotechnologii. Konferencja umożliwia zaprezentowanie wyników prowadzonych badań oraz przedstawienie swoich naukowych zainteresowań. Uczestnicy wyjazdu będą mogli zapoznać się z nowymi drogami rozwoju nanoinżynierii oraz podzielą się przemyśleniami i wizjami ich realizacji. Konferencję uświetnią seminaria wygłoszone przez zaproszonych gości. Jest to wydarzenie wyczekiwane przez wielu studentów Fizyki Technicznej Wydziału Podstawowych Problemów Techniki oraz ich przyjaciół z Koła Naukowego Nanotechnologów Uniwersytetu Jagiellońskiego i Koła Naukowego Nanotechnologii „Nanorurki” Uniwersytetu Warszawskiego.

Plakat NANOIN [ .pdf 647.02 KB ]

26-04-2017