Data: 25.09.2023

Droga Studentko/Drogi Studencie,

Z radością witam Cię na naszej, a teraz już także i Twojej uczelni. Przed Tobą wspaniały czas, pełen wyzwań, ale też nowych znajomości i doświadczeń, które z pewnością zaprocentują w Twoim dorosłym życiu.

rektor_pwr_2.jpgKorzystaj ze wszystkiego, co oferuje Ci Politechnika Wrocławska. Ucz się od świetnych wykładowców, eksperymentuj w bogato wyposażonych laboratoriach, spotykaj, baw się i działaj z koleżankami i kolegami ze starszych lat.

Wspólnie zrobimy wszystko, by lata spędzone na uczelni były dla Ciebie najlepszym czasem w życiu i fundamentem pod Twoją wspaniałą przyszłość. Liczymy, że nas w tym wesprzesz. Bo bez Ciebie i Twojego zaangażowania to się nie uda.

Do zobaczenia na kampusie!

Rektor prof. Arkadiusz Wójs