Zapraszamy na spotkanie w ramach cyklu MATLAB Edu Tour 2023

Data: 23.03.2023

Zapraszamy na spotkanie w ramach cyklu MATLAB Edu Tour 2023 adresowane do społeczności Wydziału Podstawowych Problemów Techniki. W ramach spotkania zaproszeni goście przybliżą możliwości efektywnego wykorzystania oprogramowania Matlab dostępnego na Politechnice Wrocławskiej w ramach licencji kampusowej do pracy naukowego oraz w dydaktyce.

Alex Tarchini z firmy MathWorks (producenta oprogramowania MATLAB) przedstawi "MathWorks Campus-Wide License: Enabling World-Class Research"

oraz

Maurycy Menke z firmy Oprogramowanie-Naukowo Techniczne (dystrybutora oprogramowania) przedstawi "Wykorzystanie narzędzi MathWorks do zwiększenia efektywności programu nauczania"

Spotkanie odbędzie się w środę, 29 marca 2023, w godzinach 11:15-13:00 w sali 320A, bud. A-1.

Zapraszamy!

mlet_pwr1_23640960_pxfb.png