Zdecyduj jakie tematy szkoleń znajdą się w nadchodzącej edycji BK UP! Biura Karier PWr

Data: 29.09.2023

bk_up_20232024_na_strone.png

BK UP! – Biurokarierowy Kurs Umiejętności Praktycznych – to cykl darmowych szkoleń, prowadzonych przez pracodawców, profesjonalistów i praktyków różnych branż. Ich celem jest ułatwienie zdobycia kompetencji cenionych na rynku pracy oraz poznanie możliwości wykorzystania wiedzy zdobytej podczas studiów w życiu zawodowym.

Szkolenia mają odpowiadać na potrzeby studentów_ek PWr, dlatego program powstaje na podstawie zgłoszonych przez nich potrzeb. Można głosować na wskazane propozycje i podawać własne pomysły.

Wystarczy wypełnić 2 minutową ankietę!

Osoby, które wypełnią ankietę i zostawią swój e-mail będą miały pierwszeństwo przy zapisach na szkolenia oraz wezmą udział w losowaniu bluzy PWr :) Szkolenia odbędą się w dniach 27 listopada – 1 grudnia 2023. Ankieta będzie otwarta do 20 października!