Posiedzenie Wydziałowej Komisji ds. Finansowania Działalności Studenckiej (5/2021)

Data: 09.06.2021

Uprzejmie informujemy, że w dniu 24.06.2021 odbędzie się posiedzenie Wydziałowej Komisji ds. Finansowania Działalności Studenckiej. Na posiedzeniu rozpatrywane będą wnioski kategorii K.

Wnioski o dofinansowanie można wysyłać do 22 czerwca 2021 r. do godz. 19:00 na adres kfds.w11@pwr.edu.pl

Wnioski należy przygotować wg poniższych zasad:

• podpisany i zeskanowany wniosek należy przesłać na adres: kfds.w11@pwr.edu.pl
  • w temacie wiadomości należy wpisać nazwę koła naukowego
  • wniosek, kosztorys i załączniki powinny być zapisane w formacie pdf i zebrane w jeden plik zip
  • nazwy plików należy rozpoczynać od następującego oznaczenia: wniosek_K_2021_W11_Nazwa_Podmiotu_
  • oryginał wniosku należy zachować (do późniejszego przekazania do dziekanatu)

Wzory wniosków, porozumienie i zasady finansowania dostępne są na stronie Działu Studenckiego: http://prs.pwr.edu.pl/?page_id=568

Kontakt: tomasz.grysinski@pwr.edu.pl