Wybory przedstawicieli kół naukowych do Wydziałowej Komisji Finansowania Działalności Studenckiej

Data: 10.03.2021

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu 12.03,2021 odbędą się wybory przedstawicieli kół naukowych do Wydziałowej Komisji Finansowania Działalności Studenckiej. Wybory odbędą się w formie zdalnej, poprzez system Głosuj 24.

Czynne prawo wyborcze przysługuje prezesom kół naukowych działających na wydziale, lub osobom przez nie upoważnionym (upoważnienie podpisane przez prezesa koła prosimy dostarczać na adres Kamil.Andrzej.Bruchal@samorzad.pwr.edu.pl). Osoby głosujące prosimy o dostarczenie swoich adresów e-mailowych oraz numerów telefonów na potrzeby obsługi systemu. Kandydaci mogą być zgłaszani przez prezesów kół naukowych, przy czym każde koło może wyznaczyć jednego kandydata. Kartę zgłoszeniową prosimy również dostarczyć do 11.03.2021 do godziny 23:59. W e-mailu proszę zawrzeć następujące informacje: imię, nazwisko, nazwa organizacji oraz kierunek i rok studiów.

Załączniki:

upowaznienie-do-glosowania.docx