Wybory specjalności dla studentów kierunku optyka

Data: 02.11.2022

Na podstawie Zarządzenia Dziekana nr 51/2016-2020 przeprowadzona zostanie procedura wyboru specjalności dla studentów pierwszego stopnia kierunku optyka. Studenci dokonują wyboru wyszczególniając w deklaracji wszystkie specjalności w kolejności preferencji.

Specjalności do wyboru dla studentów kierunku OPTYKA (semestr 3):

• inżynieria optyczna i fotoniczna (limit: 36 miejsc)
  • optyka okularowa (limit: 36 miejsc)

Kryterium decydującym o przydziale do specjalności jest średnia arytmetyczna ocen uzyskanych za dotychczasowy okres studiów.

Wypełnione w Edukacji.Cl deklaracje, wydrukowane i podpisane należy złożyć w Dziekanacie WPPT w terminie od 7 do 18 listopada 2022.

Decyzje o przydzieleniu do specjalności zostaną podjęte do 25 listopada 2022.
Odwołania od decyzji można składać do 9 grudnia 2022.