Wybory specjalności (IB II stopień)

Data: 12.05.2022

Uprzejmie informujemy, że w dniach 16-23 maja studenci 1. semestru II stopnia inżynierii biomedycznej będą mogli złożyć deklaracje wyboru specjalności:

- Elektronika medyczna
- Informatyka medyczna
- Inżynieria kliniczna (limit: 8 miejsc)
- Optyka biomedyczna

Studenci dokonują wyboru wyszczególniając w deklaracji wszystkie specjalności w kolejności preferencji.
Specjalność może nie zostać uruchomiona dla grup poniżej 12 osób (nie dotyczy inżynierii klinicznej)

Wypełnione w Edukacji.Cl deklaracje, wydrukowane i podpisane należy złożyć w Dziekanacie WPPT w terminie 16 maja - 23 maja 2022.
Decyzja o dokonanym podziale zostanie podjęta do 30 maja 2022.
Odwołania od decyzji można składać do 13 czerwca 2022.