Badanie Mój Idealny Pracodawca 2022

Data: 23.03.2022

moj_idealny_pracodawca_2022-700.png

Ruszyła kolejna edycja badania Mój Idealny Pracodawca!

Jak co roku, Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej zaprasza wszystkich studentów do aktywnego udziału w wyborze najlepszych pracodawców. Po raz kolejny przekonamy się, którzy spośród nich w największym stopniu spełniają oczekiwania studentów Politechniki Wrocławskiej.

Weź udział w badaniu! Wypełniając ankietę pomagasz wyłonić godne polecenia firmy, a przede wszystkim masz realny wpływ na dostosowywanie warunków zatrudnienia do potrzeb osób wchodzących na rynek pracy.

Na wyniki badania czekają pracodawcy i rekruterzy, aby stawać się coraz bardziej otwartymi na zatrudnianie studentów i absolwentów PWr i jak najlepiej zapewniać im warunki do zdobywania kompetencji i doświadczenia zawodowego.

Ankieta jest anonimowa. Zależy nam na Twoim zdaniu bez względu na to czy i jakie doświadczenie zawodowe posiadasz.

Uczestnicy, którzy udostępnią w ankiecie swój adres e-mail mają szansę wygrać nagrody!

NAGRODY:

Bluza PWr x2, Skarpetki PWr x4, Kubek „Nie ma cudów, jest fizyka”, Kubek „Nie ma miłości, jest chemia”, Kubek „Nie ma szczęścia, jest matematyka”.

Wypełnij ankietę: Mój Idealny Pracodawca 2022 (google.com)