Zaproszenie na Campus Recruitment

Data: 17.10.2016

Zapraszamy studentów i absolwentów Politechniki Wrocławskiej na Campus Recruitment - największe wydarzenie rekrutacyjne organizowane przez Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej w roku akademickim 2016/2017.

18 i 19 października 2016 r. w budynku C-13 spotkasz prawie 50 pracodawców, którzy będą rekrutować studentów na konkretne oferty pracy, praktyk i staży już w trakcie wydarzenia.

W trakcie Campus Recruitment w specjalnie przygotowanej Strefie Studenta będzie można spotkać doradców kariery i porozmawiać o profesjonalnym CV, zadbać o interesujący look, jak również zrobić zdjęcie biznesowe.

Już dzisiaj poznaj oferty pracy, praktyk, staży, na które pracodawcy rekrutują w trakcie Campus Recruitment, a 18 i 19 października weź udział w szybkich rekrutacjach.

Ofert pracy szukaj w stronie Biura Karier » lub lub na stronie wydarzenia » (sprawdź czy skrót do nich nie znajduje się pod wybranym logotypem pracodawcy).

Dołącz do wydarzenia na Facebooku » i poznaj pracodawców!