Diamentowy Grant - IV edycja

Data: 29.11.2016

Osoby, które w 2016 r. uzyskały stopień inżyniera (ale jeszcze nie są magistrami) i prowadzą badania naukowe mogą ubiegać się o Diamentowy Grant. Można uzyskać nawet do 220 000 zł na działalność naukową. Laureat tego prestiżowego konkursu może otrzymywać wynagrodzenie (do 2500 zł / miesiąc), a także ma możliwość wcześniejszego rozpoczęcia doktoratu.

Wnioski muszą być złożone najpóźniej na początku stycznia 2017 r. Głównym kryterium oceny są osiągnięcia naukowe. Wszelkie instrukcje znajdą Państwo na stronie » W przypadku problemów natury organizacyjnej/administracyjnej można zgłaszać się po pomoc do prof. Marka Klonowskiego, Prodziekana ds. Badań Naukowych i Promocji.
Gorąco zachęcamy studentów prowadzących badania do startu! Jak nie Państwo to kto?

24303745594f1ba41401.jpg