Europejska Strategia dla Naukowców na PWr

Data: 21.10.2021

Dnia 14.10.2021 na naszym wydziale odbyło się  spotkanie informacyjne dotyczące założeń  Europejskiej Strategii dla Naukowców na PWr. Na spotkaniu zostały przedstawione główne determinanty wdrażania zasad Europejskiej Karty Naukowca (EKN) oraz Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych.

Politechnika Wrocławska, wdrażając zasady Karty i Kodeksu została w 2016 roku wyróżniona przez Komisję Europejską znakiem ''HR Excellence in Research''.

Osoby, które ze względu na obowiązki nie mogły  dołączyć do spotkania zapraszamy do  zapoznania się z materiałami zawartymi w prezentacji [link] oraz na  stronie internetowej https://pwr.edu.pl/uczelnia/europejska-strategia-dla-naukowcow.

esn_prezentacja_wydzialy_final.pdf [ .pdf 1.84 MB ]

21-10-2021